Show Results

Club Show 21.04.2024

PHOTOGALLERY Club Show CAC, 21.04.2024. Judge: Irina Poletaeva/FIN. Kat. Plemeno Pohlavie Trieda Meno psa Výsledok 1. COTON DE TULÉAR (BAVLNKA) Pes

More »

Specialty show 20.4.2024

PHOTOGALLERY Specialty show CAC 20.4.2024. Judge: Inger Ronander/N. Plemeno Pohlavie Trieda Meno psa Výsledok BOLOŇSKÝ PSÍK Pes Open ENJANICKA NIGHTFALL V1,

More »

Club Show BKS 24.09.2023

Photogallery BOLOGNESE Female Minor Puppy SUN-POWER’S QUEENIE THE SWEETEST VP1, BIS Minor Puppy 2 BOLOGNESE Female Junior CASSIA KOBÁNYAI PELYHES V1,

More »

Specialty Show 11.09.2022

Bichon BologneseMale Youth ENJANICKA NIGHTFALL VG1Male Open KŐBÁNYAI PELYHES JANNE – Ex1, CAC, BOB, Special Show Winner, BIS3Male Veteran BELLISSIBOLO ALBERTO

More »

Specialty Show 14.05.2022

Specialty Show (CAC) Czajlik ranč Dunajský Klátov, judge: Róbert Kotlár/HU 1. BIS – Bichon Jameson my Love Danco of AmberRes. BIS

More »

Club Show 14.05.2022

Club Show (CAC) Czalik ranchč Dunajský Klátov, judge: Zsolt Biró/HU BIS – Coton de Tuleár River Diamond du Castel de la

More »

Older shows

Specialty Show 12.09.2021

Specialty Show (CAC) Czajlik Ranč Dunajsķý Klátov, judge: Naďa Klírová/CZ BIS Bichon à poil frisé Jameson my Love Danco of Amber,

More »

Specialty Show 11.09.2021

Specialty Show (CAC) Czajlik Ranč Dunajsķý Klátov, judge: Carole Garhofer, AT BIS Bichon Bolognese Terry Princess Luma Tomio, maj: A. CigánikováRes.

More »

Specialty Show 20.06.2021

Specialty Show (CAC), judge: ? KDE? BIS – Coton de Tuleár Grand Coconut Of Cuteberry, majiteľ Anna HarsányiováRes. BIS – Bichon

More »

Club Show 19.06.2021

Club Show (CAC, KV). Súťaž o putovný pohár BKS pre Best in Show, posudzovateľ Željko Lozić. BIS, BOB, Klubový víťaz,CAC, CC,

More »

Club Show 06.09.2020

Club Show (CAC) Kamenný Mlyn, judge: Sissi Dollmann/AT Bichon à poil friséPes Mladých DOBBY MUFFIN ORCHIDEE BLANCHE – V1, JCC, CAJC,

More »

Specialty Show 05.09.2020

Specialty Show (CAC) Kamenný Mlyn, judge: Linda Voláriková/SK Bichon à poil friséPes Mladých DOBBY MUFFIN ORCHIDEE BLANCHE – VD1Pes Stredná DAMON

More »

Specialty Show 01.09.2019

Specialty Show without CAC Svätý Jur, judge: Ilana Simkina/UA Bichon à poil friséPes Otvorená CYPRUS MUFFIN ORCHIDEE BLANCHE – V1, CCPes

More »

Specialty Show 31.08.2019

Specialty Show (CAC) Svútý Jur, judge: Katalin Kiss/HU Bichon à poil friséPes Mladší dorast DUPLO MUFFIN ORCHIDEE BLANCHE – VN1, BIS

More »

Specialty Show 31.03.2019

Specialty Show (CAC) Kamenný mlyn Vajarský – Plavecký Štvrtok, judge: Ing. Róbert Kanás/SK Bichon à poil friséPes Mladých JAMESON MY LOVE

More »

Club Show 30.03.2019

Club Show (CAC) Kamenný mlyn Vajarský – Plavecký Štvrtok, judge: Dr. Roberto Scill/RO Bichon à poil frisé Pes Mladých JAMESON MY

More »

Special Show 01.09.2018

Special Show (CAC) Kamenný Mlyn, judge: Jakub Kruczek Bichon BologneseSuka Mladých GARISDENE SONCHKA STELLA MIA – V1, JCC, CAJC, Junior BOB,

More »

Specialty Show 25.03.2018

Specialty Show (CAC) judge: Viera Vítková/SK Bichon à poil friséPes Mladšieho dorastu JAMESON MY LOVE DANCO OF AMBER – VN1, BIS

More »

Club Show 24.03.2018

ClubShow (CAC), judge: Szilvia Grof Bichon à poil friséPes Mladšieho dorastu JAMESON MY LOVE DANCO OF AMBER – VN1, BIS MINOR

More »

Club Show 25.03.2017

Club Show (CAC), judge: Antoan Hlebarov/BG Bichon à poil friséPes Mladých DE DE DANCO OF AMBER – V4Pes Mladých EDDISON ALWA

More »