Srdečne pozývame všetkých priaznivcov plemien BKS po dlhej dobe bez výstav na našu Klubovú výstavu so zadávaním čakateľstva CAC a Klubového víťaza a Špeciálnu výstavu bez zadávania čakateľstva CAC (ale so zadávaním klubového CC) ...

 

  sobota 19.6.2021 nedeľa 20.6.2021
posudzovateľ Zeljko LOZIC Sergej VANŽA
čakateľstvá a tituly CAC, CAJC CC, JrCC
  Klubový víťaz, Klubový víťaz mladých  
  BOB, BOS, BIS
1. uzávierka prihlášok 30.5.2021
2. uzávierka prihlášok 11.6.2021
PROPOZÍCIE VÝSTAVY
PRIHLASOVANIE NA VÝSTAVU VÝLUČNE NA WWW.CLUBDOGSHOW.SK 
sponzori výstavy SUPER ZOO, všetko pre vaše zviaratká
  PSH - profesionálna kozmetika pre psov
   

Výstavy sa budú konať počas víkendu 19.-.20.6.2021 v krásnom prostredí Czajlík Ranch-u pri Dunajskom Klátove, za prísnych aktuálnych protipandemických opatrení. Do pozornosti dávame, že sa výstavy budú konať v exteriéri, na čerstvom vzduchu. V prípade nepriaznivého počasia sa presunú do priestorov rančovej jazdiarne. Upozorňujeme preto vystavovateľov, aby sa na "exteriér" pripravili :)

Čo sa týka stravy či ubytovania, tieto si riešia vystavovatelia ako obvykle sami :)

Systém CLUBDOGSHOW.SK, cez ktorý sa na výstavu prihlasuje, Vám po uzavretí a odoslaní prihlášky vygeneruje sám sumu, variabilný symbol aj číslo klubového účtu, na ktorý treba sumu uhradiť. Prosíme všetkých členov klubu, ČLENSTVO SI V SYSTÉME MUSÍTE NASTAVIŤ SAMI vo svojom profile, to správca systému naozaj urobiť nevie. Návod ako na to prikladáme nižšie :) 

POPLATKY

!! BONITÁCIA !!
 
V sobotu 19.6.2021 sa bude konať aj bonitácia budúcich chovných jedincov. Prihlášky na bonitáciu posielajte prosím, vyplnené v PC, mailom na v nich uvedenú adresu.
S poradím psov a bonitačným programom budete oboznámení po uzavretí všetkých prihlášok, ktoré Vás poprosíme, skúste poslať do termínu druhej uzávierky na výstavu, tzn. do 11.6.2021, aby bol dostatok času nachystať všetky náležitosti s bonitáciou spojené.
Poprosíme aj o svedomitú účasť na bonitácii aj všetkých jedincov, ktorí boli uchovnení na "pandemickú výnimku".
V mene poradkyne chovu, srdečná vďaka všetkým za porozumenie 🙂